Contactgegevens

In verband met maatregelen  m.b.t. het Coronavirus zijn wij telefonisch beperkt bereikbaar!

Communicatie daarom bij voorkeur per mail!

Indien u niet beschikt over het mailadres van uw contactpersoon kunt u uw mail sturen naar info@noordnegentig.nl of voor loongerelateerde zaken naar lonen@noordnegentig.nl.

Onze relatiebeheerders kunt u op de onderstaande manieren bereiken:

Rob de Beus: rdebeus@noordnegentig.nl, 06-50512153

Johan Heuker: jheuker@noordnegentig.nl, 06-29568929

Sascha Nieborg: snieborg@noordnegentig.nl, 06-18474292

Gertjan Ronner: gmronner@noordnegentig.nl, 06-15054215

Richard Veening: raveening@noordnegentig.nl, 06-33748815

Bas Beernink: sbeernink@noordnegentig.nl, 06-18767015

Gert-Erik de Boer: gedeboer@noordnegentig.nl, 06-20629249

Martin van Delden: mhvandelden@noordnegentig.nl, 06-44076260

Erik Draijer: edraijer@noordnegentig.nl, 06-13477282

Jos de Haan: jdehaan@noordnegentig.nl, 06-15179472

Harm Jan Moes: hjmoes@noordnegentig.nl, 06-44968385

Harm Zoutman: hbzoutman@noordnegentig.nl, 06-12428243

Peterina Zeeman (lonen): pzeeman@noordnegentig.nl, 0641547147